Prodejce letenek Kiwi.com slaví páté výročí a plánuje další expanzi

Kiwi.com se během tohoto období rozrostla v jeden z největších a nejpopulárnějších vyhledávačů letů a prodejců letenek na světě s ročním obratem přesahujícím 700 milionů eur. Současně firma oznámila otevření nových poboček, které by jí měly zajistit exponenciální růst, a to v Manille, Durbanu, Praze, Barceloně a Ta-lienu.

Po změně názvu na Kiwi.com, k níž došlo v květnu 2016, si nyní společnost stanovila cíl stát se v následujících pěti letech jednou z předních online cestovních agentur na světě. K tomu má dopomoci unikátní a revoluční algoritmus pro vyhledávání letů, který umožňuje zákazníkům během pár vteřin automaticky kombinovat lety běžně nespolupracujících leteckých společností do jednoho itineráře.

Kiwi.com je již dnes ve světové top desítce a evropské top pětce největších prodejců letenek. Počítáme, že do pěti let se staneme největší online cestovní agenturou na světě nabízející zákazníkům nové trasy za ty nejlepší ceny a takové služby a záruky, které jim neposkytne nikdo jiný,“ sdělil Oliver Dlouhý, zakladatel a CEO Kiwi.com.

Kiwi.com spolupracuje s více než 650 leteckými společnostmi od nízkonákladových po nejvýznamnější dálkové přepravce, což umožňuje unikátnímu algoritmu vyhledávače kombinovat lety i jinak nespolupracujících leteckých společností. Tento proces se nazývá „virtual interlining“ (virtuální propojování). Podle německého magazínu Focus jsou ceny na Kiwi.com v průměru o 28 % nižší než u konkurence.

(Foto: Kiwi.com)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *